Sesliduam.Com,Sesli Chat,Sesli Sohbet, Sesli Chat Siteleri,

65Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliDuaM.com-istanbul sohbet arkadaşlık chat sitesi

Merhaba Arkadaşlar.
     İstanbul ilinde yaşıyorum ve kendime şuan itibariyle sohbet edebilecek Bay, Bayan arıyorum! Diyenler, artık ne zaman bu düşünceye kapılırsanız kapılın uğrayacağınız ve hizmetlerinizden faydalanacağınız tek bir adres var oda şüphesiz www.Sesliduam.com sitesidir. Sitemiz İstanbul’da yaşayanlara ve orada yalnızlık içerisine düşenler için son teknoloji özelliklerle donatılmış Chat arkadaşlık platformunu oluşturdu. Böylece isteyen istediği her daim bu platforma bağlanarak İstanbul’dan sohbete girenlerle görüşmelerde bulunabilecektir. Türkiye’mizin en kalabalık şehrinde oturanlara böylesine bir hizmette bulunmanın ayrıcalığını yaşadığımızı da burada belirtmek isteriz. Nüfus olarak çoğunluğu elinde bulunduran ve 14 milyon 170 insanın kapsama alanı içinde bulunduran İstanbul, her geçen zaman daha kalabalık olmaktadır.

  Bizde geliştirdiğimiz sesli chat odalarımız sayesinde internetleri başına geçen ve sosyal yaşantıyı seven İstanbul'luların birbirleriyle, şehir dışındakilerle ve yurt dışından katılımcılarla görüşmesini sağlamaktayız. Sohbetlerin edildiği ve arkadaşlıkların kurulduğu platformumuz tamamen İstanbul'lulara ücretsizdir. Dilerseniz sizde şuan itibariyle İstanbul’un bayanlarıyla ve erkekleriyle Online görüşmenizi yapmaya başlayabilirsiniz. Üstelik sohbetlerinizi yaparken’de sitemizin sizin için hazırladığı sürpriz özelliklerinden faydalanacaksınız.

Mesela o özelliklerden bazılarını merak edenler için sıralı şekilde paylaşalım!

  • İstanbullularla sohbetinizin sadece yazılı yapılmayacağınızı söylemek isteriz. Dilerseniz sesli konuşarak sohbetlere kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Mikrofonunuzu kontrolünü elinize alın ve sadece bağlandığınız oda içerisinde “Mikrofon Al” komutunu kullanın.
  • Sesinizi duyurarak sohbetin devamını getirirken de kameranızda görüntülü görüşme başlatabilecek olduğunuzu söylemeliyiz. Bu özelliğin sizin açınızdan ve sohbetlerinizi ettikleriniz açısından iyi olacağını düşündük ve odalarımıza kamera açma özelliğini kazandırdık. Böylece karşılıklı canlı görüşüp birbirinizin güvenini kazanacaksınız.
  • Kişisel bilgilerinize dayalı profil sayfanızda siteye bağlı tüm İstanbulluları göreceksiniz. Böylece aktif gördüğünüz kullanıcılara mesaj bırakıp sohbete davet edebileceksiniz.

    Gördüğünüz üzere bizler tanışmanıza yardımcı olmak için tüm kozlarımızı ortaya döktük. Hatta şuan sanalda binlerce arkadaş bulma sitelerindeki hizmetlerinde 5 kat fazlasını size sunmaya çalıştık. Şimdi sıra burada okuduğunuz özelliklerden faydalanmaya ve büyük şehirde arkadaş kazanmaya geldi. Bunun için tek yapmanız gereken üye olmadan misafir girişimizi kullanarak İstanbul’un chat odalarına bağlanmanızdır.
    Sohbet odalarına bağlanamıyorsanız, Anasayfamızda yer alan Canlı Destek butonunu tıklayarak destek alabilirsiniz.
  Herkese iyi sohbetler,Hoş vakit geçirmeniz dileğiyle

Yazar :
23 Şub 2020
606 Görüntüleme

Tags:
Gönder

Popüler Yorumlar